CzechPhone

Domový vrátnik CzechPhone

Úvod - Hlavná stránka                                                                                                  Predošlá stránka

Späť na predchádzajúcu stránku

CzechPhone

Ide o bežný, jednoduchý a cenovo výhodný dvojvodičový dorozumievací a prístupový systém EDV pre bytové domy, ktorý český výrobca CzechPhone dodáva najmä pre bytové domy.

DOROZUMIEVACÍ SYSTÉM

Ponúkame ho v dvoch vyhotoveniach: s tlačidlovým a s kódovým vonkajším panelom (zvončekovým tablom). Systém zapojenia domácich telefónov po dvoch vodičoch reprezentuje súčasný trend audio komunikácie pre viacerých užívateľov. Systém splňuje náročné európske štandardy a je vhodný pre väčšinu panelových domov s celkovým počtom maximálne 250 užívateľov.

Medzi významné vlastnosti, ktoré zvyšujú atraktivitu tohto systému, bezpochyby patrí okrem súčasného designu aj vysoký stupeň ochrany pred vonkajším mechanickým poškodením a v neposlednej rade i jednoduchý spôsob inštalácie.

Možnosti dorozumievaciehio systému EDV CzechPhones:

Výhody pri inštalácii a servise dorozumievacieho systému:

PRÍSTUPOVÝ SYSTÉM

Vieme aká je dôležitá ochrana osobného majetku. Preto spolu s dorozumievacím systému CzechPhone ponúkame aj bezkontaktný prístupový systém - BIS. Dôjde tak k zamedzeniu vstupu neoprávnených osôb do akýchkoľvek zvolených priestorov.

Funkcie a vlastnosti prístupového systému:

Prihláste sa nazáväzne do nášho prihlasovacieho systému. Informujte sa. Poradíme Vám a najdeme pre Vás vhodné riešenie.