telefónne ústredne

Telefónne ústredne


Späť na predchádzajúcu stránku

Telefónne ústredne

Od tradičných telefónnych ústrední k inteligentným serverom - Vaša voľba naše riešenia. Pre firmy a organizácie ponúkame riešenia Vašich telekomunikačných hlasových, ale aj obrazových, internetových a dátových potrieb a to dodávateľským aj subdodávateľským spôsobom. Ide najmä o dodávky, montáž a servis komunikačných serverov (telefónnych ústrední) a príslušenstva pre malých, stredných i veľkých zákazníkov (napr. firmy, organizácie, štátnu správu).

IP02 ASTERIK

IP02 Asterik je digitálna IP pobočková telefónna ústredňa (IP PBX) s dvoma FXS a s 48 portami FXO modul. Ide o ortvorený (open source) Linux systém so vstavaným SIP/IAX2 proxy serverom a NAT funkciami. Poskytuje pevné, jednotné platformy pre tradičné PSTN komunikácie, rovnako ako VoIP komunikáciu. Má ľahko použiteľné grafické rozhranie. Umožňuje úsporu nákladov pri riešení Vaších telekomunikačných potrieb alebo dát. Umožňuje až 50 IP pripojení a jedno analógové. Cena vr. konfigurácie, montáže, zaškolenie od 1 000.- €/kus. Rozmery a váha balenia pre 1 kus: 100 x 100 x 28mm, 0,36 kg. Diaľkový dohľad. Záručný a pozáručný servis.

ATEUS® OMEDA


Hybridná digitílna pobočková telefónna ústredňa pre profesionálne riešenie komunikácie na báze moderných technológií. Ústredňa splňuje prísne kritériá na komunikačný systém súčastnosti, je vysoko modulárna - jej výstavba zohľadňuje momentálne potreby a zároveň umožňuje rozšírenie v budúcnosti. Ide o plne vybavený systém, doplnením OMEGA VoIP modulu vznikne plne IP komunikačný systém s vlastným SIP Proxy serverom (pripojenie "n" SIP telefónov užívateľa !) Je dodávaná vo verziách Basic a Business.

Alcatel

dot Alcatel OmniPCX Office Compact Edition dot Alcatel OmniPCX Office

ALCATEL OmniPCX Office je digitálny komunikačný systém 4. generácie. Je adaptabilný pre prostredie ISDN (digitálnu sieť s integrovanými službami, ktorá umožňuje zlúčiť siete hlasových, dátových, textových a obrazových komunikácií do jednej siete a poskytuje užívateľovi prostredníctvom jedného prípojného vedenia všetky služby spojov a je plne konvertibilný. Správa sa ako multimediálny a multiplatformový komunikačný nástroj, ktorým je možný prenos hlasu a dát, pripojiť sa aj do IP (Internet Protocol) prostredia a počítačových sietí LAN a WAN,

Panasonic

Analógové ústredne Panasonic

KX-TEA308

KX-TES824CE

KX-TEM824CE

KX-TEA308: 3 štátne linky, 8 klapiek, UCD rovnomerná distribúcia hovorov, DISA predvoľba s uvítaním, identifikácia volajúceho, hlasová pošta*, dveroví otvárač*; základná cena bez DPH a montáže od 350 €.

KX-TES824CE: 3 štátne linky, 8 klapiek, max. 8 štátnych, 24 klapiek, dverový telefón, otváranie dverí*, DISA, Caller ID, 5 cestný konferenčný hovor, sledovanie hovorov cez PC, obmedzenie hovorov; základná cena bez DPH a montáže od 550 €.

KX-TEM824CE: 6 štátnych liniek, 16 klapiek, max. 8 štátnych, 24 klapiek, dverový telefón, otváranie dverí*, DISA, Caller ID, 5 cestný konferenčný hovor, sledovanie hovorov cez PC, obmedzenie hovorov; základná cena bez DPH a montáže od 800 €.

Spoločné funkcie pre KX-TExxxx: hudba v pozadí, presmerovanie hovoru, Caller ID na klapkách, ARS smerovanie hovorov, parkovanie hovorov, denný, nočný, obedný režim, prevzatie hovoru v skupine, kategória služieb (COS), zabezpečenie dátového prenosu, oneskorené vyzváňanie, priama predvoľba (DISA), UCD rovnomerná distribúcia hovorov, sledovanie hovorov cez PC**, komunikácia s dverným telefónom*, otváranie dverí, blokovanie klapky a mnoho iných funkcií.

Pre funkcie označené * je potrebná prídavná karta
a pre funkcie označené** je potrebný software.

Digitálne ústredne Panasonic

KX-TDA15

KX-TDA30

KX-TDA100

KX-TDA200KX-TDA15
: 4 alebo 8 CO liniek, 20 klapiek, (max. 28 portov), základná cena bez DPH a montáže od 850 €;
KX-TDA30
: 8 alebo 12 CO liniek, 28 klapiek, (max. 36 portov), základná cena bez DPH a montáže od 800 €;
KX-TDA100 (verzia 1.1.)
: 64 CO liniek, 64 až 128 klapiek, (max. 108 až 158 portov), základná cena bez DPH a montáže od 750 €;
KX-TDA200 (verzia 1.1.)
: 128 CO liniek, 128 až 256 klapiek, (max. 216 až 316 portov), základná cena bez DPH a montáže od 1300 €

Digitálna ústredňa Siemens


HIPath 3000 V6.0 ... má IP (Internet Protocol – internetový protokol) konvergovaný systém pre malé a stredné podniky, preverenú distribuovanú komunikačnú infraštruktúru, spája komfortné telefónne funkcie a spoľahlivosť hlasových systémov s výhodami komunikácie založenej na IP protokole.

Informujte sa. Poradíme Vám a najdeme pre Vás vhodné riešenie.